EMI-EWT Ida-Lääne Koolituse AS
Incoterms 2020 Incoterms 2010 Incoterms 80 Arhiiv
Paketid:
Võrratu Gruusia
Borjomi (7 päeva)
Borjomi (8 päeva)
Sairme (Wellness)
Kaunis Lõuna-Gruusia
Gourmet ja vein
Gourmet ja vein lux
Eksootiline Gruusia


Gruusia Tursimiassotsiatsioon GTA


Gruusia – traditsioonid ja külalislahkus
Imeline loodus
Rikkalik kultuuripärand
Kuulsad sanatooriumid
Hõrkjad toidud ja haruldased veinid


Gruusia Tursimiassotsiatsioon GTA asutati 2006. aastal. Sellesse kuulub 65 parimat turimiettevõtet. Ta ühendab Gruusia parimaid turismiettevõtet. GTA on rahvusvaheliste organisatsioonide täisõiguslik liige.

Georgian Tourism Association (GTA) 18 Melikishvili str, 0179,Tbilisi,Georgia Tel: +995 32 222 01 95
Mob: +995 577 73 46 86 E-mail:  info@tourism-association.ge www.tourism-association.ge Skype: nata.kvachantiradze
GTA Eesti partner on EMI EWT Ida-Lääne Koolituse OÜ http://www.emiewt.ee/est/ewtmaailmareisi


Olge terved!
Taastus ja ravi tuntud ja tunnustatud sanatooriumides
Sõõm kristallpuhast õhku ja sõõm pärlendavat vett, - täiuslik elurõõm.
Käidud aastate raskuse taandumine taassaabunud noorusliku värskuse ees.
Gruusia kuulsad kuurordid.

Gruusia Turismiassotsiatsioonil on au kutsuda teid Boržomi ja Sairme sanatooriumidesse.

Teie reisi korraldab Gruusias Gruusia Turismiassotsiatsiooni liige Discover Georgia www.discovergeorgia.ge.
Discover Georgia märkimisväärset rahvusvahelist kogemust rikastab koostöö Tbilisi eraülikooliga.

********************************************

Ehe avastusrõõm

Rikkalik kultuuripärand ja imeline loodus – ehe avastusrõõm

Iidsel muinasajal siirdus Iiason oma kaaslastega imelisele Kolchise retkele kuldvillakut otsima. Kutsume teid unustamatule imelisele reisile Iasoni rännaku maile tänapäeva Gruusiasse!

Sillerdavad jõed kaljustel maastikel, romantilised kindlused ja ranged kloostrid, rõõmsameelsed linnad, väärikad mäed ja kaunid orud, kõik see on Sartavela ehk muinasjutuline Gruusia.

Rõõm saata teid meie imelisel maal Tbilisist Kutaisini ning Telvaist Kazvegini on Gruusia Turismiassotsiatsiooni liikmetel Geotravel http://geotravel.ge/ ja Vardzia Resort http://vardziaresort.com/

Teid ootavad Gruusia parimad reisisaatjad ja giidid.

Tutvuge eksklusiivsete ja mugavate reisidega ja eripakkumistega – ainult teile messil TOUREST 2018!


Kingitus gurmaanidele

Hõrkjad toidud ja haruldased veinid –
kingitus gurmaanidele
Teadaolevalt õnnistatakse Gruusias külalisi ja tehakse veine juba üle 8000 aasta. Gruusia köök ja veinid on osa traditsioonilisest külalislahkusest ja rahvuslikest kommetest, mille juurde kuuluvad laulude mitmehäälsus ja toostide kunstipärane siirus.

Külastades maailmakuulsaid veinikeskusi Kahheetias ja Imereetias ning väikesed, vaid asjatundjatele tuntuid veinitootjaid Muhrani ja Alazani orgudes, saate tuttavaks parimatega Gruusia 500 viinamarjasortidest, maitsete unikaalseid roogasid ning veinikollektsiooni pärleid. 
Gruusia Turismiassotsiatsioon soovitab!
Vanimasse maitsekultuuri maailma aitavad teil süüvida tõelised asjatundjad – Green Voyage www.greenvoya.ge
Tutvuge eksklusiivsete ja mugavate reisidega ja eripakkumistega – ainult teile messil TOUREST 2018!

Viimased FIATA Diplomid Eestis:

Juunis 2007 said ekspedeerija põhikursuse läbimise järel õnnelikuks FIATA (Rahvusvaheliste Ekspedeerijate Assotsioatsioonide Föderatsioon) diplomi omanikuks 10 ekspedeerijat.

jrk.

eesnimi

perekonnanimi

firma 

kursuse nr

1

Marko

Juhansoo

NT Logistika

EP2-12

2

Argo

Katlasep

DHL Estonia AS 

EP2-11

3

Kärt

Kokk

DHL Estonia AS 

EP2-9

4

Pavel

Murnikov

Samskip OÜ

EP2-12

5

Margit

Rajaste

NBI Logistic AS

EP2-12

6

Astrit

Rekor

DSV Transport AS

EP2-12

7

Ruth

Severt

DSV Transport AS

EP2-12

8

Aare

Sild

Beweship Eesti AS

EP2-12

9

Ants

Susi

Baltsped OÜ

EP2-12

10

Svetlana

Shilenok

DHL Estonia AS

EP2-10

Varem on diplomi saanud (kõik tabeli isiku- ja firma andmed on lõpetamise aja seisuga):

jrk.

eesnimi

perekonnanimi

 firma 

kursuse nr

Aasta

1

Vallo

Arumäe

Air Cargo Estonia AS 

SP2-1

1998

2

Jaanus

Benjamin

In Time OÜ

SP2-1

1998

3

Kairi-Liis

Habicht

ATV& TAV Logistika OÜ

SP2-1

1998

4

Tiina

Kalda

ATV & TAV Logistika OÜ

SP2-1

1998

5

Helle

Kivinurm

Meoni Parsek AS

SP2-1

1998

6

Viljar

Lehtmets

Air Cargo Estonia AS

SP2-1

1998

7

Birgit

Leisovnieks

Svex Eesti AS

SP2-1

1998

8

Mihkel

Mänd

Viru Trans AS

SP2-1

1998

9

Tõnu

Niine 

Scansped Eesti AS

SP2-1

1998

10

Hengo

Nõmmik

TARK / Combitrans AS

SP2-1

1998

11

Urmas

Palk

In Time OÜ

SP2-1

1998

12

Evelin

Raju

NBI Ekspeditsiooni AS

SP2-1

1998

13

Rainer

Rühka

Scansped Eesti AS

SP2-1

1998

14

Jaanika

Roosmann

Svex Eesti AS

SP2-1

1998

15

Hardi

Salm

Svex Eesti AS

SP2-1

1998

16

Anne-Ly 

Meho

Scansped Eesti AS

SP2-1

1998

17

Marika

Vunder

Scansped Eesti AS

SP2-1

1998

18

Imbi

Hallist

Autoveod - Speditor AS

SP2-2

1998

19

Aime

Lepik

Asmari Veod AS

SP2-2

1998

20

Peeter

Lokko

Astar Transport AS

SP2-2

1998

21

Jaak

Loot

ASG ERT Eesti AS

SP2-2

1998

22

Peeter 

Luht

Svex Eesti AS

SP2-2

1998

23

Jaan

Ratnik

Edelaraudtee AS

SP2-2

1998

24

Maria

Reimus

Autoveod - Speditor AS

SP2-2

1998

25

Toomas

Roosmann

Svex Eesti AS

SP2-2

1998

26

Jaana

Sinimets

Scansped Eesti AS

SP2-2

1998

27

Mihkel

Vahe

Svex Eesti AS

SP2-2

1998

28

Sirje

Asu

Schenker-BTL AS

SP2-3

1999

29

Merike

Helistvee

Schenker-BTL AS

SP2-3

1999

30

Julia

Kartaúova

Meoni Parsek AS

SP2-3

1999

31

Meelis

Kokk

Rannila Profiil AS

SP2-3

1999

32

Aarne 

Leima

Eesti Mereagentuur AS

SP2-3

1999

33

Berit

Pau

Beweship Eesti AS

SP2-3

1999

34

Üllar

Raad

Refetra AS

SP2-3

1999

35

Maila

Roosmets

Schenker BTL AS

SP2-3

1999

36

Katrin

Rüütel

Schenker-BTL AS

SP2-3

1999

37

Tigran

Sultanjans

Edelaraudtee AS

SP2-3

1999

38

Igor

Tarassov

Eurodek Transiit

SP2-3

1999

39

Einar 

Vallbaum

Lajos AS

SP2-3

1999

40

Maret

Vares

ASG ERT Eesti AS

SP2-3

1999

41

Kersti

Aasaväli

Edelaraudtee AS

EP2-4

2000

42

Emil

Eesmaa

DSV Samson Transport Eesti AS

EP2-4

2000

43

Lauri

Hanni

TNT Express Worldwide Eesti AS

EP2-4

2000

44

Meelis

Kuusik

Kunda Nordic Tsement AS

EP2-4

2000

45

Peeter

Laarin

Schenker-BTL AS,Tartu osak

EP2-4

2000

46

Andrus

Mägi

Schenker-BTL AS

EP2-4

2000

47

Kristjan

Palts

Schenker-BTL AS

EP2-4

2000

48

Gunnar

Aru

Schenker - BTL AS

SPJ2-1

2000

49

Aili

Kendaru

Paide Kutsekeskkool

SPJ2-1

2000

50

Kersti

Kraas

EEA

SPJ2-1

2000

51

Anneli

Lastik

Orlend OÜ

SPJ2-1

2000

52

Arvi

Mölder

Veoste Ekspedeerimise Agentuur

SPJ2-1

2000

53

Priit

Põldar

E.M. Trans AS

SPJ2-1

2000

54

Ervin

Siitas

Schenker - BTL AS

SPJ2-1

2000

55

Jüri

Titov

Schenker - BTL AS

SPJ2-1

2000

56

Arvo

Võrk

Nesco Agency AS

SPJ2-1

2000

57

Anne

Annus

Danzas AS

EP2-5

2001

58

Urve

Ivarsoo

Schenker-BTL AS

EP2-5

2001

59

Aive

Liivaste

Viru Trans AS

EP2-5

2001

60

Robert

Pärn

NBI Ekspeditsiooni AS

EP2-5

2001

61

Annely

Sander

Schenker-BTL AS

EP2-5

2001

62

Villo

Vuks

Paide Kutsekeskkool

EP2-5

2001

63

Andrus

Aljas

Schenker AS

EP2-6

2002

64

Merike

Kaur

Schenker AS

EP2-6

2002

65

Eve

Miller

Schenker AS

EP2-6

2002

66

Martin

Nõmmik

Reval Logistik AS

EP2-6

2002

67

Urve

Oprja

Danzas AS

EP2-6

2002

68

Jelena

Prank

Mep Trans AS, Parme Trans OÜ

EP2-6

2002

69

Aleksander

Temnikov

Eurodek Transiit AS

EP2-6

2002

70

Vladimir

Visnapu

Petromaks Spediitori AS

EP2-6

2002

71

Raimond

Kadak

A-Tolliagentuur AS

EP2-6

2002

72

Eva

Ehvärt

Sky Partners OÜ

EP2-7

2003

73

Pille

Jens

Schenker AS

EP2-7

2003

74

Imre

Luht

Eesti Mereagentuur AS

EP2-7

2003

75

Tõnu

Mägi

Harju AB AS

EP2-7

2003

76

Maris

Männi

Danzas AS

EP2-7

2003

77

Kairi

Neemoja

Schenker AS

EP2-7

2003

78

Jaanus

Nelk

Danzas AS 

EP2-7

2003

79

Ahti

Nirgi

(Viru Trans AS) Roolid AS

EP2-7

2003

80

Sander

Pajuri

DFDS Transport AS

EP2-7

2003

81

Andri

Piik

Balti Logistika OÜ

EP2-7

2003

82

Heiki

Roletsky

Schenker AS

EP2-7

2003

83

Raivo

Tort

Beweship Eesti AS

EP2-7

2003

84

Martin

Vahtakand

DFDS Transport AS

EP2-7

2003

85

Priit 

Arus

Schenker AS

EP2-8

2004

86

Alo

Bernstein

Mecro AS

EP2-8

2004

87

Indrek

Krist

Cisis OÜ

EP2-8

2004

88

Alar

Luik

Danzas AS

EP2-8

2004

89

Margus

Mahla

Air Cargo Estonia AS

EP2-8

2004

90

Ranno

Semidor

DFDS Transport AS

EP2-8

2004

91

Alari

Unt

DFDS Transport AS

EP2-8

2004

92

Juri

Duško

Estmarine OÜ

EP2-9

2005

93

Hannes

Falten

DHL Estonia AS

EP2-9

2005

94

Agnes

Hellaste

Balti Logistika OÜ

EP2-9

2005

95

Tõnu

Külaviir

DHL Estonia AS

EP2-9

2005

96

Erkki

Kuningas

EKA Veod OÜ

EP2-9

2005

97

Irina

Molodost

DHL Estonia AS

EP2-9

2005

98

Nele

Reinholm

DHL Estonia AS

EP2-9

2005

99

Andres

Saar

Schenker AS

EP2-9

2005

100

Tiiu

Varikmaa

Schenker AS

EP2-9

2005

101

Oksana

Boitsenko

Schenker AS

EP2-10

2006

102

Ivo

Jaama

Puidutali OÜ

EP2-10

2006

103

Pille

Kriisa

DHL Estonia AS

EP2-10

2006

104

Aleksei

Merkulov

Eesti Mereagentuur AS

EP2-10

2006

105

Katrin

Tiidrus

Air Cargo Estonia AS

EP2-10

2006

106

Rea

Söödor

SP Transit Eesti AS

EP2-10

2006

107

Toivo

Krasna

DHL  Estonia AS

EP2-11

2007

108

Robert

Nelson

Nordcarrier Transport Eesti OÜ

EP2-11

2007

109

Kersti

Orgma

Air Cargo Estonia AS

EP2-11

2007

110

Aime

Saks

DHL Estonia AS

EP2-11

2007

111

Andres

Salm

Nordcarrier Transport Eesti OÜ

EP2-11

2007

112

Reelika

Solman

DHL Estonia AS

EP2-11

2007

113

Marje

Summel

DHL Estonia AS

EP2-11

2007

Täna on maailmas kokku umbes 8500 FIATA diplomi omanikku, neist 123 on läbinud programmi EMI EWT-s ja saanud FIATA diplomi Eestis.

Eesti Majandusjuhtide Pädevuskool