EMI-EWT Ida-Lääne Koolituse AS
A. Juhtimine. Turundus. Personal B. Finantsjuhtimine. Bilanss. Raamatupidamine C. Lepingud ettevõtluses ja väliskaubanduses. Läbirääkimised E. Incoterms. Väliskaubandus. Logistika R. Riigihanked. Avalikud teenused S. Sisekoolitus T. Õppe- ja maailmareisid
EMI EWT õppereis Islandile
Island on olnud meie reisisihiks seitsmel korral 8 aasta jooksul. Esimese grupi tegime 1998. a ja viimase 2005. a. Selle aja jooksul oli meil võimalus jälgida (tagant järgi hinnates) väga õpetlikke arenguid. Esimesel reisil imetlesime selle tööka rahva edusamme oma elu kujundamisel. Võisime näha ja kuulda, kuidas jõukus oli lõpuks jõudnud ka Islandlase õuele. Meile tutvustati ka konkreetset eesmärki lähiaastateks: Jõuda viie jõukama rahva (riigi) hulka!

Järgnevatel aastatel kogesime, kuidas inimeste jõukus kasvas. Ent hakkasime märkama ka seda, kuidas teeninduse tase langema hakkas.
Seda eriti pealinnas. Meie eelviimase reisi ajal (2004. a) öeldi, et püstitatud eesmärk on saavutatud - Island on elatustasemelt jõudnud viie rikkama riigi hulka. Viimasel reisil (2005. a) lisandus teave sellest, et kõigele lisaks on Islandi pangad vallutamas Londoni finantskeskusi.   
Aga hinnad olid veelgi kasvanud ja teeninduse tase langenud. Just sellel sõidul unustati meie grupile buss lennujaama vastu saata - kogemus, mis meie varasemas reisikorraldaja praktikas puudus. Just süüdimatult kasvavad hinnad ja üha kehvemaks jäänud teenindus olid põhjusteks, miks me Islandi oma reisisihtide hulgast välja jätsime. Ent kõige selle kõrval on Islandi loodus jätnud kustumatu mulje, samuti nagu Islandi lihtsad inimesed, kes on vapralt vastu seisnud loodusjõudude katsumustele. Eyjafjallajökull´i  vulkaani tegevus on ajend, mis meid uuesti Islandile tõmbab. Teeme ringsõidu saarel ja kõige muu kõrval vaatame ka seda, mida vulkaan korda saatnud on.

Täpne kava koostamisel.
Registreerimine

 
Osaleja nimi: 
 
Ettevõtte/ organisatsiooni nimi: 
 
Osaleja kontakttelefon: 
 
Osaleja e-post: 
 
Registreerija nimi (kui ei ühti osaleja omaga): 
 
Registreerija kontakttelefon (kui ei ühti osaleja omaga): 
 
Registreerija e-post (kui ei ühti osaleja omaga): 
 

Eesti Majandusjuhtide Pädevuskool

EMI EWT õppereis Islandile
Kood TIS-8
Aeg 00.00.00 - 00.00.00
Maht 6 p
Hind ~15 000 + lisad
Asukoht