EMI-EWT Ida-Lääne Koolituse AS
A. Juhtimine. Turundus. Personal B. Finantsjuhtimine. Bilanss. Raamatupidamine C. Lepingud ettevõtluses ja väliskaubanduses. Läbirääkimised E. Incoterms. Väliskaubandus. Logistika R. Riigihanked. Avalikud teenused S. Sisekoolitus T. Õppe- ja maailmareisid
EMI EWT õppekruiis - Hiina (Hong Kong) - Vietnam - Singapur

09.-19. oktoober 2016

Hea reisihuviline kolleeg!

EMI EWT õppekruiis toimub imelisel Lõuna-Hiina merel. Kogu reisi vältel on võimalus tutvuda 3 omapärase riigiga: Hiina, Vietnami ja Singapuriga.

Kruiis saab alguse Hong Kongist, kus peatume ühe öö ja järgmisel hommikul suundume kruiisile, mille lõpp-punktiks on Singapur. 7-öisel kruiisil saab meie koduks olema Royal Caribbeani klientide poolt üks armastatuim laev: Voyager of the Seas. Kruiisi jooksul peatume nii Sanyas, kui Vietnami erinevates sadamates, kus huvi korral on võimalik osaleda kaldaeksursioonidel ja tutvuda kohaliku kultuuri ning ajalooliste väärtustega. Viimane peatus on Singapur, kus alustame samal päeval tagasilendu tagasi Tallinnasse.

Õhtuid sisustavad ekspordiseminarid, kus käsitletakse majanduselu, ettevõtlust ja maailma arenguid puudutavaid teemasid. Ühised temaatilised vestlusringid ja arutelud rikastavad kõigi osalejate teadmisi. Kruiis, Voyager of the Seas pardal, võimaldab väga mitmekesist ajaveetmist erinevate huvidega inimestele. Allpool on toodud reisi detailsem ajakava koos hinnainfoga ja kaardile klikkides näeb kruiisi marsruuti.


Ajakava ja marsruut

Kuupäev
Kellaaeg
   


Sõidueelne kohtumine, õppereisi ja sihtmaade tutvustus (koos jaotusmaterjaliga)  
09. oktoober, P
Tallinn – Helsingi


21.35
Kogunemine Tallinna Lennujaamas, et alustada lendu Tallinn - Hong Kong, ümberistumisega Helsingis.
Lend Tallinnast Helsingisse, lend AY-116

 
  22.10
Saabumine Helsingisse, Terminal 2
 
09. oktoober, P
Helsingi - Hongkong
23.50
Lend Helsingist Hong Kongi, lend AY-69, Terminal 2
 
10.oktoober, E
Hongkong
14.30
Saabumine Hong Kongi.

Eksootiline Aasia suurlinn Hong Kong on Hiina Rahvavabariigi erihalduspiirkond, mis koosneb Lõuna-Hiina mere äärsest poolsaarest ja mitmest saarest ja asub Lõuna-Hiinas. 7-miljonilise rahvaarvuga linn on üks kõige tihedamini asustatud piirkondadest maailmas

Vastavalt "ühe riigi, kahe süsteemi" poliitikale on Hong Kongil Mandri-Hiina suhtes suur autonoomia. Hong Kongil on oma valuuta, oma tolli- ja immigratsioonisüsteem, oma juriidiline süsteem ning ka oma liikluseeskiri, mis näeb ette vasakpoolse liikluse. Hong Kongis tegutsev Hong Kongi börs on üks maailma suuremaid väärtpaberibörse. Kontrastideküllane Hong Kong on põneva ajalooga kultuuride sulatuskatel, mis samal ajal pakub ka kaasaegse tipptehnoloogia imesid.


Tutvumine õhtuse Hong Kongiga
Majutus hotellis (1 öö)

11.oktoober, T
Hongkong - laev Voyager of the Seas
17.00 Kruiisi algus laeval Voyager of the Seas (7 ööd)
Kunagi maailma suurimaks kruiisilaevaks tituleeritud Voyager of the Seas pakub ajaveetmise võimalusi erinevate eelistustega inimestele. Laeval on võimalik vallutada ronimisseina või kes soovib veelgi sportlikumalt aega veeta, siis ka mängida korvpalli, uisutada või panna ennast proovile minigolfis. Reisijatele, kes eelistavad rahulikumat puhkust, on loodud võimalus basseini ääres mõnuleda või nautida lõõgastava Vitality SM Spa pakutavaid teenuseid. Õhtuseks meelelahutuseks on Royal Promenaad, paraadide, tantsimise ja tax-free ostlemise võimalustega. Meelelahutuse, sportlike tegevuste ja lõõgastavate teenuste kõrval pakub võimalust erinevatest maitseelamustest osa saada läbi kolme korruse asuv söögisaal.
H
12.oktoober, K
Sanya, Hainan
14.00 Saabumine Sanya sadamasse.
Kaldaekskursioon
Hiina küla avastamine*
Naudime päeva Hiina hõimukülades, kus 6-tunnisel tuuril Binlanggu regioonis kogeme Hainani provintsi igapäevaelu ja kultuuri. Lõpetuseks tutvume kohaliku toiduga ja külastame pärlimuuseumit.
Pärast saabumist Ganza Ridge looduskaitsealale viib giid meid tutvuma Li, Miao ja Chiyou elanikega, nende iidsete traditsioonide, külaelu ja arhitektuuriga. Ümbritsetuna troopilisest džunglikeskkonnast, saame me osa meelelahutuslikust folkloorietendusest, on võimalus osta kohalikku käsitööd ja näha ka külade algupäraseid ehitisi. Seejärel on aeg lõunatada, kus meid ootavad maitsvad valikud Hainani stiilis roogadest, mis kõik koosnevad kohalikest, värsketest viljadest ja on kergelt maitsestatud. Päeva lõpetuseks tehakse peatus Pearl Culture Museum´is, kus saame jälgida kohalike käsitööliste pärlite kasvatamise tehnikaid ja õppida "pärlikoristuse" protsessi nii, nagu seda tehakse Hiinas, mis on maailma pärlitootmises üks juhtivamaid riike.
HLÕ
13.oktoober, N
Päev merel

Ekspordiseminar.
Võimalus nautida laeval pakutavaid teenuseid, meelelahutust jpm.
HLÕ

14.oktoober, R

Nha Trang, Vietnam

7.00
Saabumine Nha Trang sadamasse, Vietnamis.
Kaldaekskursioon
Nha Trang jõekruiis*
Naudime Nha Trangi imelist maastikku ja kaevume dünaamilisel jõekruiisil Vietnami rikkalikku kultuuripärandisse, mille lõpetame kookospähklite maitsmise ja kohaliku käsitöö, tikandite, demoga.
Liueldes mööda rahulikku Cai jõge möödume omapärastest kaluriküladest ja suurtest puulaevade aladest. Selleks, et maitsta värsket kookospiima, peatume Coconut Island´il (Kookospähkli saarel), mis on koduks tuhandetele kookospähkli puudele. Vaatame kuidas Vietnami perekonnad kasutavad söögitegemiseks savipotte ja teeme ringkäigu iidses majas. Lõpuks külastame kohalikku tikandikauplust.
 HLÕ
15.oktoober, L
Ho Chi Minh, Vietnam
9.00 Saabumine Ho Chi Minh.
Cu Chi Tunnelid*
Avastame maa-aluste tunnelite kompleksi, kus Viet Cong´i võitlejad sõja ajal elasid ja varusid ladustasid. Sellele järgneb maaliline 3-tunnine sõit Cu Chi´sse, kus kuulame giidi elavaid selgitusi maa-aluste võrgustike kohta ja näeme sisse varustusi ja relvi. Näeme ka koosolekuruume, kööke, haiglat ja magamisalasid. Lõpetuseks maitsev lõunasöök restoranis, mis asub Saigoni jõe kaldal.

Öö sadamas peatudes
 HLÕ
16.oktoober, P
Ho Chi Minh, Vietnam

17.00
Kaldaekskursioon
Koloniaalne Saigon*
Sellel ekskursioonil saame avastada eksootilise, koloniaalse Saigoni prantsusepärast pärandit. Möödume sõidul Saigoni keskväljakule Hotel de Ville´st enne kui jõuame City Museum´isse. Wide Le Duan Boulevard juhatab meid 1864-aastal asustatud loomaaeda ja botaanikaaedadesse, kus enne lõunat külastame Imperaator Jade pagoodi. Lõpetame ekskursiooni külastusega endises Presidendipalees ja kohalikus, lakikunsti tootvas ettevõttes.

Laev väljub Vietnamist Singapuri suunas
 HLÕ
17.oktoober, E
Päev merel
  Ekspordiseminar.
Võimalus nautida laeval pakutavaid teenuseid, sportimisvõimalusi, meelelahutust jpm.
 HLÕ
18.oktoober, T
Singapur
07.00
Saabumine Singapuri.

Singapur ehk Lõvilinn on linnriik Kagu-Aasias Malaka poolsaare tipu lähedal asuval Singapuri saarel ja rohkem kui 60 väiksemal saarel, kus elab pisut üle 5 miljoni elaniku. Kuna Singapur on ühest linnastust koosnev linnriik, elab kogu rahvastik linnas. Tegu on arenenud turumajanduse ja kõrge elatustasemega riigiga ja olles olnud kaubavahetuse sõlmpunktiks juba 19. sajandi alguses, tuksleb Singapuri kaubandus aina kiiremas rütmis. Singapuri meresadam on veosekäibelt Aasia suurim ja Rotterdami järel maailmas 2. kohal. Singapuris on rahvusvaheline börs, kulla- ja valuutaturg, 115 kommertspanka ja 50 pangafiliaali. Kuigi riik ise on üsna väike (vaid 710 km2) on kasutusel lausa neli riigikeelt – inglise, hiina, malai ja tamiili. Linn on ilus, kaasaegne ja erinevalt enamikust teistest Aasia linnadest ka ülipuhas.


Ekskursioon tutvumaks Singapuriga

H
18.oktoober, T
Singapur-Helsingi
 23.55 Väljub lend Singapurist Helsingisse
19.oktoober, K
Helsingi-Tallinn
6.35
7.30
8.00
Saabumine Helsingisse, terminal 2
Väljub lend Helsingist Tallinnasse, lend AY-111, terminal 2
Saabumine Tallinnasse, lend AY-111, terminal 2

Registreerimine

 
Osaleja nimi: 
 
Ettevõtte/ organisatsiooni nimi: 
 
Osaleja kontakttelefon: 
 
Osaleja e-post: 
 
Registreerija nimi (kui ei ühti osaleja omaga): 
 
Registreerija kontakttelefon (kui ei ühti osaleja omaga): 
 
Registreerija e-post (kui ei ühti osaleja omaga): 
 

Eesti Majandusjuhtide Pädevuskool

Hind: alates 2490.- EUR/inimene  - merevaatega kajut

        

Hind katab:

 • ekspordiseminari programmi koos jaotusmaterjalidega
 • lennupiletid ja lennujaama maksud, bussisõidud
 • majutused  kvaliteethotellide 2-inimese tubades
 • hommikusöögid hotellis, täispansioni laevas
 • majutuse 2-inimese kajutites vastavalt kajutitüübile
 • tasud teeninduse eest laevapersonalile ja kruiisimaks

Hind ei kata:

 • Lisatasu kajutitüübi eest:
+450 EUR/rõduga kajut/inimene,
 • *Kaldaekskursioonide maksumust
 • Omaette majutust
 • Reisikindlustust
 • Vajadusel viisat
 • Väikese grupi kallinemist