EMI-EWT Ida-Lääne Koolituse AS
A. Juhtimine. Turundus. Personal B. Finantsjuhtimine. Bilanss. Raamatupidamine C. Lepingud ettevõtluses ja väliskaubanduses. Läbirääkimised E. Incoterms. Väliskaubandus. Logistika R. Riigihanked. Avalikud teenused S. Sisekoolitus T. Õppe- ja maailmareisid
VEEBISEMINAR: Incotermsi võlud ja valud
Incoterms on professionaalsete eksportööride-importööride, logistikute-ekspedeerijate, tarneahela juhtide, valdkonna juristide ja finantsistide asendamatu tööriist! Tarneklauslid toovad tehingusse selgust, lihtsust, konkreetsust ja lühidust; võimaldavad vältida topeltmakseid, lahendada vaidlusi, pidada asjalikke läbirääkimisi jpm.
EMI EWT on Incotermsi “maaletooja”, ICC otseliige aastast 1994 ja ICC Eesti asutajaliige. Koos Rahvusvahelise Kaubanduskoja - ICC Eestiga on toimunud ridamisi Incotermsi tavakoolitusi. Olles veendunud, et Incotermsi tarneklauslite oskuslik kasutamine igapäevatöös lihtsustab oluliselt tööprotsesse ja hoiab ka aega kokku, siis jätkame koostöös ICC Eestiga  veebiseminaride sarjaga.
Kogu kursus koosneb neljast moodulist. Iga moodul on omaette “saba ja sarvedega” tervik, mis on eraldiseisvana kuulatav ja mille jooksul käsitletakse allpool toodud teemasid, lahendatakse lühikaasusi ning antakse vastused seminaride käigus tekkinud küsimustele. Iga moodul kestab kaks tundi, millel saate osaleda endale sobivas kohas, vajades selleks vaid arvutit, interneti ühendust ja mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.

Veebiseminar on mõeldud kõigile, kes on seotud tarnelepingute ja tarneahelate juhtimisega. osalema on oodatud ka ekspordifirmade tipp- ja finantsjuhid.


Pikaajaline kogemus näitab, et Incotermsi
  • tegelik efektiivsus avaldub tarneklauslite hea tundja käes
  • saab lihtsalt omandada, õppides ära tarneklauslite sisemise loogika
  • hea tundmise osas on Eestis palju arenguruumi


Veebinari eesmärk on anda ühe tunni jooksul kontsentreeritud ülevaade sellest mida Incoterms® 2010 kasutamisel peaks kindlasti arvestama


Veel olulist infot:

  • Veebiseminari toimumisaeg: kell 13:55 - 15:00
  • Koolitus toimub Addenda veebikeskkonnas, Teile sobivas kohas - selleks on Teil vaja vaid arvutit, Interneti ühendust ja mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.
  • Enne veebiseminari saadetakse osalejatele vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda 10 minutit enne seminari algust. Ligipääs e-materjalidele võimaldatakse osalejatele 1 tund enne seminari algust.
  • ICC Eesti liikmetele on veebinar tasuta!

Koolitaja

Tiit Tammemägi, PhD - Rahvusvahelise Kaubanduskoja ICC Kaubandusõiguse ja -praktika Komisjoni liige, Incoterms 1990, 2000 ja 2010 eestindaja

Koolitaja tutvustus
Registreerimine

 
Osaleja nimi: 
 
Ettevõtte/ organisatsiooni nimi: 
 
Osaleja kontakttelefon: 
 
Osaleja e-post: 
 
Registreerija nimi (kui ei ühti osaleja omaga): 
 
Registreerija kontakttelefon (kui ei ühti osaleja omaga): 
 
Registreerija e-post (kui ei ühti osaleja omaga): 
 

Eesti Majandusjuhtide Pädevuskool

VEEBISEMINAR: "Incotermsi võlud ja valud"
Kood EI2010-1V0
Aeg 26. aprill  2016
Maht 1 akadeemiline tund kontaktõppena
Hind 35 EUR + km
Koht Veebikeskkond
Koolitaja Tiit Tammemägi, PhD
Õppekava-
rühm
Ärindus ja haldus