EMI-EWT Ida-Lääne Koolituse AS
A. Juhtimine. Turundus. Personal B. Finantsjuhtimine. Bilanss. Raamatupidamine C. Lepingud ettevõtluses ja väliskaubanduses. Läbirääkimised E. Incoterms. Väliskaubandus. Logistika R. Riigihanked. Avalikud teenused S. Sisekoolitus T. Õppe- ja maailmareisid
ICC Eesti koolitus-töötuba: LinkedIn kui äri edendamise võimalus ettevõttes

Sotsiaalmeediakanaleid on palju, kuid professionaalseid kontakte ei ole sobilik ega mõistlik luua igal pool. LinkedIn on neile, kes teadlikult oma personaalset ja firma brändi tahavad juhtida. Veel paar aastat tagasi peeti LinkedIni ekslikult värbamisportaaliks ja kindlasti ta seda teenust ka vähesel määral pakub, aga täna iseloomustavad LinkedIni kõige paremini tema suunatus sotsiaalsele turundusele ja müügile. LinkedInis on väga selgelt näha, kuidas võtmeisikute personaalsed brändid nende ettevõtete arengule jõudsalt kaasa aitavad, vaadake näiteks Richard Bransoni uudistevoogu LinkedInis.

Äritegevus ja partnerlussuhted põhinevad usaldusel, usaldus omakorda äripartneri tausta teadmisel. Kui sa oled ettevõtja või lihtsalt ettevõtlik inimene, siis su nime googeldades peaks su LinkedIn’i profiil olema kolme esimese tulemuse seas.

ICC Eesti korraldab ettevõtjatele, juhtidele ja turundusega tegelevatele töötajatele tasuta (ICC Eesti liikmetele) koolitus-töötoa LinkedInist kui äri edendamise võimalusest ettevõttes.

Koolituse läbijana saad selged teadmised sellest, kuidas LinkedInis kõik sinule ja su ettevõttele vajalikud sammud õigesti ära teha, et ka maailma suurim professionaalidele suunatud sotsiaalvõrgustik sulle kasulik oleks. Aasta-aastalt on LinkedIni kasutatavus ka Eestis oluliselt kasvanud ja saanud üheks oluliseks kanaliks, kus luua uusi ärikontakte, leida spetsialiste oma ettevõttesse, olla teadlik oma valdkonnas toimuvast ning anda parim kuvand võimalikule äripartnerile.


Info ICC Eesti kodulehel:
www.icc-estonia.ee
Registreerimine

 
Osaleja nimi: 
 
Ettevõtte/ organisatsiooni nimi: 
 
Osaleja kontakttelefon: 
 
Osaleja e-post: 
 
Registreerija nimi (kui ei ühti osaleja omaga): 
 
Registreerija kontakttelefon (kui ei ühti osaleja omaga): 
 
Registreerija e-post (kui ei ühti osaleja omaga): 
 

Eesti Majandusjuhtide Pädevuskool

LinkedIn kui äri edendamise võimalus ettevõttes
Kood ICC seminar
Aeg 26.06.2018
Kestvus 2 akadeemilst tundu (15.00-16.30)
Hind ICC Eesti liikmetele tasuta
Koht Tammsaare Ärikeskus (A.H. Tammsaare tee 47, Tallinn)