EMI-EWT Ida-Lääne Koolituse AS
A. Juhtimine. Turundus. Personal B. Finantsjuhtimine. Bilanss. Raamatupidamine C. Lepingud ettevõtluses ja väliskaubanduses. Läbirääkimised E. Incoterms. Väliskaubandus. Logistika R. Riigihanked. Avalikud teenused S. Sisekoolitus T. Õppe- ja maailmareisid
VEEBISEMINAR: Mida peaks ostja arvestama? Väärkasutused kokkuvõtteks

Incoterms on professionaalsete eksportööride-importööride, logistikute-ekspedeerijate, tarneahela juhtide, valdkonna juristide ja finantsistide asendamatu tööriist! Tarneklauslid toovad tehingusse selgust, lihtsust, konkreetsust ja lühidust; võimaldavad vältida topeltmakseid, lahendada vaidlusi, pidada asjalikke läbirääkimisi jpm.
EMI EWT on Incotermsi “maaletooja”, ICC otseliige aastast 1994 ja ICC Eesti asutajaliige. Koos Rahvusvahelise Kaubanduskoja - ICC Eestiga on toimunud ridamisi Incotermsi tavakoolitusi. Olles veendunud, et Incotermsi tarneklauslite oskuslik kasutamine igapäevatöös lihtsustab oluliselt tööprotsesse ja hoiab ka aega kokku, siis jätkame koostöös ICC Eestiga  veebiseminaride sarjaga.
Kogu kursus koosneb neljast moodulist. Iga moodul on omaette “saba ja sarvedega” tervik, mis on eraldiseisvana kuulatav ja mille jooksul käsitletakse allpool toodud teemasid, lahendatakse lühikaasusi ning antakse vastused seminaride käigus tekkinud küsimustele. Iga moodul kestab kaks tundi, millel saate osaleda endale sobivas kohas, vajades selleks vaid arvutit, interneti ühendust ja mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.
Veebiseminar on mõeldud eelkõige rahvusvahelises kaubanduses osalevate firmade ekspordi- ja impordijuhtidele, logistikutele, ekspedeerijatele – kõigile spetsialistidele, kes on seotud tarnelepingute ja tarneahelate juhtimisega.


Veebiseminari V moodul:


21. juuni “Mida peaks ostja arvestama? Väärkaustused kokkuvõtteks”

Moodulis käsitatakse:

  •   Miks peaks EXW kasutamist vältima?
  •   Ostja suurimad ohud CPT ja CIP kasutamisel
  •   Veosekindlustusklauslid
  •   Ülevaade tüüpilistest väärkasutustest kursuse kokkuvõtteks

Veel olulist infot:

  • Kõik moodulid toimuvad kell 13:55 - 15:30
  • Tervikliku pildi saamiseks soovitame osaleda kogu kursusel ehk kõigil neljal moodulil, aga on võimalik osaleda ka üksikutel moodulitel.
  • Koolitus toimub veebikeskkonnas, Teile sobivas kohas - selleks on Teil vaja vaid arvutit, Interneti ühendust ja mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.
  • Enne veebiseminari saadetakse osalejatele vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda 10 minutit enne seminari algust.

Koolitaja

Tiit Tammemägi, PhD - Rahvusvahelise Kaubanduskoja ICC Kaubandusõiguse ja -praktika Komisjoni liige, Incoterms 1990, 2000 ja 2010 eestindaja

Koolitaja tutvustus
Registreerimine

 
Osaleja nimi: 
 
Ettevõtte/ organisatsiooni nimi: 
 
Osaleja kontakttelefon: 
 
Osaleja e-post: 
 
Registreerija nimi (kui ei ühti osaleja omaga): 
 
Registreerija kontakttelefon (kui ei ühti osaleja omaga): 
 
Registreerija e-post (kui ei ühti osaleja omaga): 
 

Eesti Majandusjuhtide Pädevuskool

VEEBISEMINAR: Mida peaks ostja arvestama? Väärkasutused kokkuvõtteks
Kood EI2010-4V4
Aeg 21. juuni 2017
Maht 2 akadeemilist tundi kontaktõppena
Hind 59 EUR + km (hind ilma raamatuta)
85 EUR + km (hind sisaldab raamatut "Incoterms® 2010")
Koht Veebikeskkond
Koolitaja Tiit Tammemägi, PhD
Õppekava-
rühm
Ärindus ja haldus