EMI-EWT Ida-Lääne Koolituse AS
Incoterms 2010 Incoterms 80 Tourest 2018 Arhiiv

Viimased FIATA Diplomid Eestis:

Juunis 2007 said ekspedeerija põhikursuse läbimise järel õnnelikuks FIATA (Rahvusvaheliste Ekspedeerijate Assotsioatsioonide Föderatsioon) diplomi omanikuks 10 ekspedeerijat.

jrk.

eesnimi

perekonnanimi

firma 

kursuse nr

1

Marko

Juhansoo

NT Logistika

EP2-12

2

Argo

Katlasep

DHL Estonia AS 

EP2-11

3

Kärt

Kokk

DHL Estonia AS 

EP2-9

4

Pavel

Murnikov

Samskip OÜ

EP2-12

5

Margit

Rajaste

NBI Logistic AS

EP2-12

6

Astrit

Rekor

DSV Transport AS

EP2-12

7

Ruth

Severt

DSV Transport AS

EP2-12

8

Aare

Sild

Beweship Eesti AS

EP2-12

9

Ants

Susi

Baltsped OÜ

EP2-12

10

Svetlana

Shilenok

DHL Estonia AS

EP2-10

Varem on diplomi saanud (kõik tabeli isiku- ja firma andmed on lõpetamise aja seisuga):

jrk.

eesnimi

perekonnanimi

 firma 

kursuse nr

Aasta

1

Vallo

Arumäe

Air Cargo Estonia AS 

SP2-1

1998

2

Jaanus

Benjamin

In Time OÜ

SP2-1

1998

3

Kairi-Liis

Habicht

ATV& TAV Logistika OÜ

SP2-1

1998

4

Tiina

Kalda

ATV & TAV Logistika OÜ

SP2-1

1998

5

Helle

Kivinurm

Meoni Parsek AS

SP2-1

1998

6

Viljar

Lehtmets

Air Cargo Estonia AS

SP2-1

1998

7

Birgit

Leisovnieks

Svex Eesti AS

SP2-1

1998

8

Mihkel

Mänd

Viru Trans AS

SP2-1

1998

9

Tõnu

Niine 

Scansped Eesti AS

SP2-1

1998

10

Hengo

Nõmmik

TARK / Combitrans AS

SP2-1

1998

11

Urmas

Palk

In Time OÜ

SP2-1

1998

12

Evelin

Raju

NBI Ekspeditsiooni AS

SP2-1

1998

13

Rainer

Rühka

Scansped Eesti AS

SP2-1

1998

14

Jaanika

Roosmann

Svex Eesti AS

SP2-1

1998

15

Hardi

Salm

Svex Eesti AS

SP2-1

1998

16

Anne-Ly 

Meho

Scansped Eesti AS

SP2-1

1998

17

Marika

Vunder

Scansped Eesti AS

SP2-1

1998

18

Imbi

Hallist

Autoveod - Speditor AS

SP2-2

1998

19

Aime

Lepik

Asmari Veod AS

SP2-2

1998

20

Peeter

Lokko

Astar Transport AS

SP2-2

1998

21

Jaak

Loot

ASG ERT Eesti AS

SP2-2

1998

22

Peeter 

Luht

Svex Eesti AS

SP2-2

1998

23

Jaan

Ratnik

Edelaraudtee AS

SP2-2

1998

24

Maria

Reimus

Autoveod - Speditor AS

SP2-2

1998

25

Toomas

Roosmann

Svex Eesti AS

SP2-2

1998

26

Jaana

Sinimets

Scansped Eesti AS

SP2-2

1998

27

Mihkel

Vahe

Svex Eesti AS

SP2-2

1998

28

Sirje

Asu

Schenker-BTL AS

SP2-3

1999

29

Merike

Helistvee

Schenker-BTL AS

SP2-3

1999

30

Julia

Kartaúova

Meoni Parsek AS

SP2-3

1999

31

Meelis

Kokk

Rannila Profiil AS

SP2-3

1999

32

Aarne 

Leima

Eesti Mereagentuur AS

SP2-3

1999

33

Berit

Pau

Beweship Eesti AS

SP2-3

1999

34

Üllar

Raad

Refetra AS

SP2-3

1999

35

Maila

Roosmets

Schenker BTL AS

SP2-3

1999

36

Katrin

Rüütel

Schenker-BTL AS

SP2-3

1999

37

Tigran

Sultanjans

Edelaraudtee AS

SP2-3

1999

38

Igor

Tarassov

Eurodek Transiit

SP2-3

1999

39

Einar 

Vallbaum

Lajos AS

SP2-3

1999

40

Maret

Vares

ASG ERT Eesti AS

SP2-3

1999

41

Kersti

Aasaväli

Edelaraudtee AS

EP2-4

2000

42

Emil

Eesmaa

DSV Samson Transport Eesti AS

EP2-4

2000

43

Lauri

Hanni

TNT Express Worldwide Eesti AS

EP2-4

2000

44

Meelis

Kuusik

Kunda Nordic Tsement AS

EP2-4

2000

45

Peeter

Laarin

Schenker-BTL AS,Tartu osak

EP2-4

2000

46

Andrus

Mägi

Schenker-BTL AS

EP2-4

2000

47

Kristjan

Palts

Schenker-BTL AS

EP2-4

2000

48

Gunnar

Aru

Schenker - BTL AS

SPJ2-1

2000

49

Aili

Kendaru

Paide Kutsekeskkool

SPJ2-1

2000

50

Kersti

Kraas

EEA

SPJ2-1

2000

51

Anneli

Lastik

Orlend OÜ

SPJ2-1

2000

52

Arvi

Mölder

Veoste Ekspedeerimise Agentuur

SPJ2-1

2000

53

Priit

Põldar

E.M. Trans AS

SPJ2-1

2000

54

Ervin

Siitas

Schenker - BTL AS

SPJ2-1

2000

55

Jüri

Titov

Schenker - BTL AS

SPJ2-1

2000

56

Arvo

Võrk

Nesco Agency AS

SPJ2-1

2000

57

Anne

Annus

Danzas AS

EP2-5

2001

58

Urve

Ivarsoo

Schenker-BTL AS

EP2-5

2001

59

Aive

Liivaste

Viru Trans AS

EP2-5

2001

60

Robert

Pärn

NBI Ekspeditsiooni AS

EP2-5

2001

61

Annely

Sander

Schenker-BTL AS

EP2-5

2001

62

Villo

Vuks

Paide Kutsekeskkool

EP2-5

2001

63

Andrus

Aljas

Schenker AS

EP2-6

2002

64

Merike

Kaur

Schenker AS

EP2-6

2002

65

Eve

Miller

Schenker AS

EP2-6

2002

66

Martin

Nõmmik

Reval Logistik AS

EP2-6

2002

67

Urve

Oprja

Danzas AS

EP2-6

2002

68

Jelena

Prank

Mep Trans AS, Parme Trans OÜ

EP2-6

2002

69

Aleksander

Temnikov

Eurodek Transiit AS

EP2-6

2002

70

Vladimir

Visnapu

Petromaks Spediitori AS

EP2-6

2002

71

Raimond

Kadak

A-Tolliagentuur AS

EP2-6

2002

72

Eva

Ehvärt

Sky Partners OÜ

EP2-7

2003

73

Pille

Jens

Schenker AS

EP2-7

2003

74

Imre

Luht

Eesti Mereagentuur AS

EP2-7

2003

75

Tõnu

Mägi

Harju AB AS

EP2-7

2003

76

Maris

Männi

Danzas AS

EP2-7

2003

77

Kairi

Neemoja

Schenker AS

EP2-7

2003

78

Jaanus

Nelk

Danzas AS 

EP2-7

2003

79

Ahti

Nirgi

(Viru Trans AS) Roolid AS

EP2-7

2003

80

Sander

Pajuri

DFDS Transport AS

EP2-7

2003

81

Andri

Piik

Balti Logistika OÜ

EP2-7

2003

82

Heiki

Roletsky

Schenker AS

EP2-7

2003

83

Raivo

Tort

Beweship Eesti AS

EP2-7

2003

84

Martin

Vahtakand

DFDS Transport AS

EP2-7

2003

85

Priit 

Arus

Schenker AS

EP2-8

2004

86

Alo

Bernstein

Mecro AS

EP2-8

2004

87

Indrek

Krist

Cisis OÜ

EP2-8

2004

88

Alar

Luik

Danzas AS

EP2-8

2004

89

Margus

Mahla

Air Cargo Estonia AS

EP2-8

2004

90

Ranno

Semidor

DFDS Transport AS

EP2-8

2004

91

Alari

Unt

DFDS Transport AS

EP2-8

2004

92

Juri

Duško

Estmarine OÜ

EP2-9

2005

93

Hannes

Falten

DHL Estonia AS

EP2-9

2005

94

Agnes

Hellaste

Balti Logistika OÜ

EP2-9

2005

95

Tõnu

Külaviir

DHL Estonia AS

EP2-9

2005

96

Erkki

Kuningas

EKA Veod OÜ

EP2-9

2005

97

Irina

Molodost

DHL Estonia AS

EP2-9

2005

98

Nele

Reinholm

DHL Estonia AS

EP2-9

2005

99

Andres

Saar

Schenker AS

EP2-9

2005

100

Tiiu

Varikmaa

Schenker AS

EP2-9

2005

101

Oksana

Boitsenko

Schenker AS

EP2-10

2006

102

Ivo

Jaama

Puidutali OÜ

EP2-10

2006

103

Pille

Kriisa

DHL Estonia AS

EP2-10

2006

104

Aleksei

Merkulov

Eesti Mereagentuur AS

EP2-10

2006

105

Katrin

Tiidrus

Air Cargo Estonia AS

EP2-10

2006

106

Rea

Söödor

SP Transit Eesti AS

EP2-10

2006

107

Toivo

Krasna

DHL  Estonia AS

EP2-11

2007

108

Robert

Nelson

Nordcarrier Transport Eesti OÜ

EP2-11

2007

109

Kersti

Orgma

Air Cargo Estonia AS

EP2-11

2007

110

Aime

Saks

DHL Estonia AS

EP2-11

2007

111

Andres

Salm

Nordcarrier Transport Eesti OÜ

EP2-11

2007

112

Reelika

Solman

DHL Estonia AS

EP2-11

2007

113

Marje

Summel

DHL Estonia AS

EP2-11

2007

Täna on maailmas kokku umbes 8500 FIATA diplomi omanikku, neist 123 on läbinud programmi EMI EWT-s ja saanud FIATA diplomi Eestis.

Eesti Majandusjuhtide Pädevuskool